MONTECH ROMUL.PL

INFRASTRUKTURA ELEKTROTECHNICZNA DOMU I BIURA

Centrale Telefoniczne tel. 501 440 440

Oferujemy Państwu profesjonalne systemy telekomunikacyjne zarówno dla małych firm jak i wielooddziałowych przedsiębiorstw. Nowoczesne centrale telefoniczne w znacznym stopniu ułatwiają komunikacje w obrębie przedsiębiorstwa. Nie ma znaczenia czy firma mieści się w jednym budynku czy jest rozproszona po całym świecie. Dzięki możliwości sieciowania central, pracownicy oddaleni od siebie o setki kilometrów kontaktują się między sobą tak, jakby znajdowali się w sąsiednich pomieszczeniach.

Centrale telefoniczne posiadają również szereg przydatnych usług i są to między innymi: bilingi, zapowiedzi słowne, funkcja mobilnego telefonu równoległego, wielopoziomowe kierowanie połączeń przychodzących, funkcja automatycznego wyszukiwania ścieżki połączenia na podstawie numeru wybranego przez inicjatora połączenia i jego prezentacji, czy też LCR - wybór najtańszej drogi połączeniowej.
Specjalizujemy się w instalacji cyfrowych, analogowych oraz VoIP-owych central telefonicznych takich marek jak: Alcatel, Panasonic, Slican.

Copyright © 2018. Romul.pl. All Rights Reserved.